Meist

Pesa Haridus muudab õppimise lihtsaks ning nauditavaks.

Mida me teeme


PESA Haridus on eesti keelne platvorm erinevate turunduse, veebiarenduse ja disaini alaste teadmiste õppimiseks. Kursused on loodud oma ala profesionaalide poolt, kes on tegelenud aastaid oma valdkondades ja koolitanud juba sadu inimesi. Lähtume kursustel põhimõttest – kuidas võimalikult vähese aja ja ressursiga saavutada võimalikult head tulemust, ehk me jagame seni agentuuride poolt hoolikalt varjatud nippe.

Loome Hooandjate abiga interaktiivse e-õppe platvormi, kus saab mugavalt omandada uusi turundusalaseid teadmisi just seal kus sa oled ja just siis kui sa soovid.

Iga videokursuse lõpus on test, mille abil saab oma teadmisi kinnitada. Samuti igal kursusel on oma foorum, kus osalejad saavad arutada erinevate küsimuste üle ja koolitajad jagavad hea meelega vastuseid lisa küsimustele.

Ajalugu


Miks anda hoogu?


Soovime kohalike ettevõtjaid aidata ja anda teadmised, mis viivad mitu trepiastet ettevõtte arengu korraga edasi. Vajame abi, et saaksime PESA Haridusega välja tulla ja jagada oma teadmisi eesti keeles Eesti ettevõtjatele. PESA Hariduse platvormi arendamine ja kursuste tegemine nõuab palju aega ja rahalist ressursi. Loodame Hooandjate abiga arendada e-õppe platvormi valmis ja lindistada turundusalased kursused.

Tahame, et igal ettevõtjal oleks juurdepääs tööriistadele, millega turundada digitaalselt ja olla digitaalselt nähtaval. PESA Hariduse Hooandja kamapaania toetust kasutame platvormi arendamiseks ja kursuste lindistamiseks.

Eelised


Meie kursused on loodud järgides kõrgeid kvaliteedistandardeid. Hoiame alati enda kursuste sisu uue ja värskena.

E-platvormist on õppida mugav. Just seal kus sulle sobib ja just siis kui sulle sobib.

Meie kursused on hästi struktureeritud ning aitavad igaühel kergesti selgeks saada ka kõige keerulisemad teemad.

Läbides eKursuseid saab sinu ettevõtte kätte tööriistad, millega oma firmat edasi arendada ja turundada, nagu proff.

 

 

 

 

Parim platvorm, et jagada oma oskusi ja teadmisi.

-Kursuse õpetaja

Turundustänav OÜ © Copyright 2017. Kõik õigused kaitstud.
X